fbpx

Kasutustingimused

Üldist kasutustingimused

Üldised kasutustingimused (edaspidi: kasutustingimused) reguleerivad teenuseid, mida osutab Flance OÜ, registrikood 14671407, aadress Hobujaama tn 4 Tallinn Harjumaa 10151

Kasutustingimused ja veebisaiti korraga.ee nimetatakse edaspidi kuulutuse levitamise liideseks. Palun tutvuge “kasutustingimustega” enne liidese kasutamist. Liidese kasutamisel loetakse kõigi nende “kasutustingimustega” nõustumiseks ja kinnituseks, et olete vähemalt 16-aastane. Kui te ei nõustu“kasutustingimustes” sätestatuga, siis ei ole teil õigust liidest kasutada.

Kasutustingimused hõlmavad privaatsuspõhimõtteid ning “kasutustingimusi” ja privaatsuspõhimõtteid koos nimetatakse edaspidi lepinguks.

Lepingut võidakse igal ajal muuta poolte kokkuleppel ja see jõustub liidese avaldamise hetkel. Liidese kasutamine pärast lepingu avaldamist tähendab, et nõustute muudatustega. Seepärast peaksite kasutustingimused ja privaatsuspõhimõtted sageli üle vaatama, et näha, kas neid on muudetud.

 

1.      Korraga.ee teenustasu kasutustingimused

Flance.ee liidese kasutamisel tavakasutajana saab valida, kas kuulutust levitada ilma maaklerita või maakleri abiga. Ilma maaklerita teenuse kasutamisel on kaheksa nädala tasu 29,90 eurot, mis sisaldab käibemaksu. Kasutades maakleri abi on teenuse kasutamine lisatasuta. Klient tasub alles, siis kui kinnisvara müük või üürimine jõuab tehinguni. Maakleri vahendustasu jääb 2% − 3% vahele. Korteri üürile andmisel on maakleritasu kokkuleppeline kuid mitte suurem kui kinnisvara üüri väärtus kuus.

 

2.      Korraga.ee maksevõimalused 

Tasumiseks on mitmeid pangalinke: SEB, LHV ,COOP pank, Swedbank, Luminor. Maksega seotud teenustasud kannab maksja. Makseid võetakse vastu valuutas EUR. Kasutustingimused on paysera poolt kinnitatud.

Makselinkide vahendaja partneriks on turvaline keskkond Paysera.

 

3.      Korraga.ee vastutus

„Ilma maaklerita“ teenuse pakkumisel ja peale makse teostamist korraga.ee liidese puhul vastutame, et on levitame kuulutused kõikides lubatud viies kinnisvaraportaalis: city24.eekinnisvara24.eesoov.ee ja lisaks Facebookis.

Flance OÜ (korraga.ee) lisab enda kliendi kontaktid kuulutuse kirjeldusse kõigis pakutavates portaalides, väljaarvatud kv.ee. Kuulutuse avaldamine kv.ee leheküljel toimub vahendustasu alusel vastavalt maaklerteenusele.

Vastavalt kasutustingimustele, levitame kuulutused teistesse portaalidesse 24 tunni jooksul alates hetkest kui makse on laekunud meie keskkonda.

„Soovin maaklerit“ teenuse osutamisel me vastutame, et esitatud päring või soov jõuab meie kinnisvaramaaklerini, peale mida toimub kontakt kas emaili või telefoni teel.

 

4.      Korraga.ee ei vastuta

a)      Flance OÜ ei vastuta mis kahjude eest mis võivad tekkida enda kinnisvara müümisel.

b)      Flance OÜ ei vastuta kliendi ebatäpsete kontaktandmete eest.

c)      Flance OÜ ei vastuta töövahendite eest, sh töötervishoiu- ja tööohutuse nõuete täitmise eest.

 

5.      Korraga.ee kuulutuse lisamise 

Vastavalt kasutustingimustele, valides teenuse Ilma Maaklerita klient saab lisada kuulutuse laiendatud kujul ja detailselt kirjeldada enda müüdavat või üüritavat kodu või kinnistut. Pakutavad objekt tüübi võimalused:

 1.     Korteri müük
 2.     Korter üürida
 3.     Maja müük
 4.     Maja üürida
 5.     Majaosa müük
 6.     Majaosa üürida
 7.     Kinnistu müük
 8.     Kinnistu üürida

 

6.      Kliendi vastutus tuginedes kasutustingimustele

 1.       Klient on vastutav enda poolt lisatud kuulutuse sisu eest;
 2.       Klient on vastutav enda poolt lisatud kontaktandmete eest;
 3.       Kuulutuse lisamisel on klient vastutav, et kuulutuse kinnisvara kuulub enda omandisse või on vastav volitus selle müümisel või üürile andmisel. 
 4.       Klient annab loa (volitab) kasutada temale kuuluvad isiklikud kontaktid teiste kinnisvaraportaalide kuulutuste kirjelduse sektoris.
 5.       Maakleri teenuse kasutamisel on klient kohustatud tasuma maakleri vahendustasu kohe peale tehingut notari juures.

 

7.      Privaatsus ja isikuandmed

Flance OÜ võib koguda isikuandmeid, mis on seotud Teenuse osutaja poolt FLANCE OÜ teenuse kasutamisega. Sellisteks andmeteks on eelkõige: Teenuse osutaja nimi, kontaktandmed.

Flance OÜ kasutab Teenuse osutaja isikuandmeid järgmiste tegevuste jaoks: andmete edastamine Tellijale Teenuse osutamiseks; seadusest tulenevate mis tahes õiguste teostamiseks ja kohustuste täitmiseks.

Flance OÜ ei avalda isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma Teenuse osutaja nõusolekuta v.a Teenuse Tellijatele, järelevalveasutustele, raamatupidajale ning õigusaktidest tulenevatel juhtudel.

Flance OÜ säilitab Teenuse osutaja isikuandmeid üksnes niikaua kui kogutud isikuandmete puhul vajalik ja niikaua kui seadusega nõutav. Arvetega seotud andmeid säilitab FLANCE OÜ Eesti raamatupidamis- ja maksuseaduste kohaselt 7 aastat alates nende FLANCE OÜ’le esitamisest. Andmeid FLANCE OÜ ja Teenuse osutaja vahelises mis tahes õiguslike tehingute kohta võidakse tsiviilseadustiku üldosa seaduses tsiviilnõuetele sätestatud üldise aegumistähtaja kohaselt säilitada 10 aastat alates nende meile esitamisest.

Meie kinnisvarafirma pakub eraisikutele võimalust lisada üks kinnisvarakuulutusühes kohas ja meie hoolitseme, et kuulutus oleks korraga nähtav kõikides suuremates kinnisvaraportaalides. Anname võimaluse valida, kas müüa või üürida ilma maaklerita või maakleri abiga.

Meie kinnisvarafirma eesmärk on pakkuda kliendile taskukohast teenust, mis oleks maksimaalse efektiivsusega kinnisvara müümisel või üürile andmisel.

Oleme toeks algusest lõpuni ja , et protsess oleks sujuv ja tulemusrikas võimalikult kiiresti.